Profil mat-ang-geo

Jeśli lubisz przedmioty ścisłe, interesujesz się geografią, lubisz rozwiązywać zadania, chętnie się uczysz, lubisz wyzwania to idealny profil dla Ciebie.

Matematyka, geografia to przedmioty rozszerzone, język angielski to przedmiot o zwiększonej liczbie godzin. Program z tych przedmiotów dobrze przygotuje Cię do studiów inżynierskich, ekonomicznych, politechnicznych.

Ten profil pozwoli Ci rozwinąć:

– Zainteresowania i uzdolnienia matematyczne
– Umiejętności wnioskowania, logicznego myślenia i dokonywania wyborów
– Twoje wiadomości z geografii
– Umiejętności posługiwania się techniką komputerową.

W profilu z pewnością znajdziesz nauczycieli, którzy pomogą Ci w każdej sytuacji – są to pasjonaci zawodu.
Spotkasz wyjątkowych kolegów i koleżanki, bo są to klasy wyjątkowo zgrane.
TEN PROFIL ŁĄCZY I STAWIA KONKRETNE WYZWANIA – SPRÓBUJ

———————————————————————————————————-

Zajęcia w zakresie rozszerzonym z matematyki i geografii. Dodatkowe lekcje z języka angielskiego.

Dla kandydatów o zainteresowaniach przedmiotami ścisłymi, którzy w przyszłości zamierzają podjąć studia na uczelniach technicznych, politechnikach, AGH, kierunkach ekonomicznych, matematyczno-przyrodniczych, na uniwersytetach.

W ofercie:

• Uzyskanie rzetelnej wiedzy podawanej w przystępny sposób dla każdego ucznia najnowszymi metodami i środkami
  • Pomoc w przygotowaniach do matury na poziomie podstawowym i rozszerzonym
  • Udział w różnorodnych konkursach
  • Uczestnictwo w wykładach i warsztatach krakowskich wyższych uczelni

Nauka języka angielskiego i niemieckiego na dwóch poziomach

Przedmioty wiodące w tym profilu prowadzą gruntownie wykształceni nauczyciele, egzaminatorzy OKE- pasjonaci swoich zawodów. Są to klasy, których absolwenci (ponad 95 %) od wielu lat podejmują studia dzienne na wyższych uczelniach. Wszyscy rokrocznie zdają maturę z bardzo dobrymi wynikami

Od wielu lat mamy znaczące wyniki w konkursach:

1.    Międzyszkolny Konkurs Matematyczny- KANGUR-nagroda główna
2.    Udział w etapie centralnym Ogólnopolskiej Olimpiady o Diamentowy Indeks AGH
3.   Wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Matematycznym
4.   Nagrody i wyróżnienia w konkursach fizycznych.
5.   Udział w etapach okręgowych olimpiady geograficznej.