Sukcesy Technikum

Mocną stroną Technikum Informatycznego  jest wysoka zdawalność egzaminu maturalnego i zawodowego. W rankingu Perspektywy Nasze technikum uplasowało się na piątym miejscu w województwie Małopolskim, wcześniej regularnie plasowało się na podium zdobywając m.in. Srebrną i Brązową Tarczę. Mocną stroną Szkoły jest również współpraca ze środowiskiem biznesu w obszarze IT, zarówno lokalnym jak i regionalnym i makroregionalnym.

Wyniki matur 2020 – Technikum Informatyczne

Egzamin maturalny zdawało 31 uczniów, zdało 31. Zdawalność egzaminu maturalnego w naszej szkole to 100 %

Zdawalność egzaminu maturalnego  w technikach w województwie małopolskim: 69,1 %, w powiecie nowotarskim: 74%

Wyniki matur 2019 – Technikum Informatyczne

Egzamin maturalny zdawało 35 uczniów, zdało 32. Zdawalność egzaminu maturalnego w naszej szkole to 91,4 %

Zdawalność egzaminu maturalnego  w technikach w województwie małopolskim: 77,7 %, w powiecie nowotarskim: 79 %

Średnie  wyniki egzaminu maturalnego w Technikum Informatycznym są lepsze od średnich wyników w powiecie nowotarskim i województwie małopolskim. Wszyscy uczniowie zdali egzamin poprawkowy.