<
Nauczyciel | Przedmiot(y) | Wych. Klasy |
mgr Aneta Szczypuła – Knapczyk nauczyciel dyplomowany |
Dyrektor Szkoły, język angielski | IV b |
mgr Renata Mac nauczyciel dyplomowany |
Zastępca Dyrektora Szkoły, podstawy przedsiębiorczości, doradztwo zawodowe, biznes i zarządzanie | – |
mgr Waldemar Węglarz nauczyciel dyplomowany egzaminator OKE |
Kierownik Kształcenia Praktycznego, informatyka, przedmioty zawodowe, podstawy przedsiębiorczości, doradztwo zawodowe, biznes i zarządzanie | V t |
mgr Marzena Bednarczyk nauczyciel mianowany |
język angielski | IV c |
mgr inż. Marek Bekier nauczyciel mianowany |
informatyka, przedmioty zawodowe | – |
mgr Grzegorz Czyszczoń nauczyciel dyplomowany |
wychowanie fizyczne, edukacja dla bezpieczeństwa | – |
mgr Małgorzata Dąbrowska nauczyciel dyplomowany |
matematyka, informatyka | – |
mgr Katarzyna Dziudziek nauczyciel mianowany |
pedagog | – |
s. dr Lidia Flis nauczyciel dyplomowany |
religia | – |
Kacper Fryt |
przedmioty zawodowe | – |
mgr Anna Gwiżdż nauczyciel dyplomowany |
fizyka | – |
mgr Jolanta Kania nauczyciel dyplomowany egzaminator OKE |
chemia | II c |
mgr Ewa Kardaś nauczyciel dyplomowany |
fizyka | – |
mgr Krzysztof Klimasara nauczyciel dyplomowany |
język niemiecki | – |
mgr Marcin Klos nauczyciel dyplomowany |
wychowanie fizyczne | – |
mgr Łucja Kołpak nauczyciel dyplomowany egzaminator OKE |
język niemiecki | III b |
mgr Ewa Kraus nauczyciel dyplomowany |
matematyka | – |
mgr Barbara Luberda nauczyciel dyplomowany egzaminator OKE |
język polski | – |
mgr Agata Maksymiak nauczyciel mianowany |
język niemiecki | I a |
mgr Wojciech Mierzwa nauczyciel dyplomowany egzaminator OKE |
przedmioty zawodowe | IV t |
mgr Marzena Miśkowiec nauczyciel dyplomowany egzaminator OKE |
język angielski | II a |
mgr Grzegorz Moskal nauczyciel dyplomowany |
historia | – |
mgr Małgorzata Nawara nauczyciel dyplomowany egzaminator OKE |
matematyka | IV a |
mgr Wiesława Nawrot | język polski | I b |
dr Marek Olszewski nauczyciel dyplomowany |
język polski | III c |
mgr Stanisław Osika nauczyciel dyplomowany |
geografia | – |
mgr Wojciech Pękalski nauczyciel dyplomowany egzaminator OKE |
język angielski | III t |
mgr Klaudia Rapacz | język angielski | I t |
mgr Jacek Sobczyk nauczyciel dyplomowany egzaminator OKE |
biologia | I c |
mgr Anna Tokarczyk-Wróbel nauczyciel dyplomowany egzaminator OKE |
język polski | II b |
mgr Małgorzata Traczyk | plastyka | – |
mgr Agnieszka Waśko nauczyciel dyplomowany |
wychowanie fizyczne | – |
mgr Marek Waśko nauczyciel mianowany |
wychowanie fizyczne | – |
mgr Piotr Wąchała nauczyciel dyplomowany egzaminator OKE |
przedmioty zawodowe | II t |
mgr Magdalena Wietrzyk | psycholog | – |
mgr Anna Wolska nauczyciel dyplomowany egzaminator OKE |
język angielski | III a |
mgr Anna Worwa-Ligas nauczyciel dyplomowany egzaminator OKE |
matematyka | – |
mgr Iwona Wróbel-Żarnowska nauczyciel dyplomowany egzaminator OKE |
historia, wiedza o społeczeństwie, historia i teraźniejszość | – |
mgr inż. Izabela Zachara nauczyciel dyplomowany |
bibliotekarz | – |