11 października, 2024

Dzień

W piątek 11 października świętowaliśmy w naszej szkole Dzień Edukacji Narodowej. Z tej okazji społeczność szkolna spotkała się na uroczystej akademii, podczas której pasowani zostali uczniowie klas pierwszych. Pani dyrektor Aneta Szczypuła-Knapczyk złożyła życzenia wszystkim pracownikom szkoły oraz wręczyła swoje nagrody. Do życzeń i upominków dołączył się także Samorząd Szkolny. Akademię zakończyła część artystyczna przygotowana...
W czwartek 10 października odbył się wojewódzki etap licealiady w sztafetowych biegach przełajowych. W zawodach wzięło udział 16 najlepszych drużyn z naszego województwa. Nasi chłopcy w składzie: Piotr Żmuda, Bartosz Chyła, Kacper Jałocha, Szymon Hornik, Michał Jurzec i Robert Żaczek wywalczyli 6 miejsce w województwie. Wielkie brawa i gratulacje 👏 👏 👏

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą edukacyjną