Dzień Edukacji Narodowej

W piątek 11 października świętowaliśmy w naszej szkole Dzień Edukacji Narodowej. Z tej okazji społeczność szkolna spotkała się na uroczystej akademii, podczas której pasowani zostali uczniowie klas pierwszych. Pani dyrektor Aneta Szczypuła-Knapczyk złożyła życzenia wszystkim pracownikom szkoły oraz wręczyła swoje nagrody. Do życzeń i upominków dołączył się także Samorząd Szkolny. Akademię zakończyła część artystyczna przygotowana przez klasę 2c – w jej trakcie uczniowie odgadywali personalia uczących ich nauczycieli, oglądając ich zdjęcia z przeszłości. Było sentymentalnie i uroczyście. Wszystkim pracownikom szkoły życzymy satysfakcji z wykonywanej pracy, wytrwałości w dążeniu do celów oraz poczucia spełnienia.