Absolwenci II LO z wizytą w szkole

4 kwietnia mieliśmy okazję uczestniczyć w spotkaniu ze starszymi kolegami z profilu matematyczno-fizyczno-geograficznego, którzy w zeszłym roku rozpoczęli pierwszy rok studiów na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Absolwenci przyjechali do nas z własnej inicjatywy, aby podzielić się swoimi wrażeniami i doświadczeniami. W czasie godzinnego dość kameralnego spotkania opowiadali ze szczegółami o życiu studenta i kierunkach, które wybrali. Udzielili nam również wielu przydatnych porad i wskazówek, które z pewnością pomogą nam w przyszłości. Mieliśmy również okazję do zadania nurtujących nas pytań, na które goście odpowiedzieli wyczerpująco. Jesteśmy im bardo wdzięczni za wizytę i życzymy powodzenia w dalszych studiach!

klasa III A