Biol-chemy we Wrocławiu

ol_ekol

W dniach 24-26 kwietnia 2017 roku uczniowie klas biologiczno-chemicznych /1c,1d/ II LO w Rabce-Zdroju byli na trzydniowej, edukacyjnej wycieczce we Wrocławiu. Pierwszego dnia uczniowie zwiedzili Ogród Zoologiczny z Afrykarium, drugiego dnia zobaczyli Panoramę Racławicką, następnie z przewodnikiem i „skrzatami” poznali historię i największe atrakcje Wrocławia /m.in. Ostrów Tumski, Archikatedrę pw. Św. Jana Chrzciciela, Zakład Narodowy im. Ossolińskich, Stare Jatki, wrocławski Rynek z Ratuszem, Halę Stulecia, Pergolę, Iglicę/, a na koniec spacerowali po Ogrodzie Japońskim i udali się do Muzeum Sztuki Współczesnej przy Pawilonie Czterech Kopuł. Trzeci dzień wycieczki to zajęcia w Muzeum Przyrodniczym i Ogrodzie Botanicznym, a potem w Centrum Edukacji Ekologicznej „Hydropolis”.