Dzień Edukacji Narodowej

Dnia 11.10.2013 obchodziliśmy w naszej szkole  Dzień Nauczyciela oraz ślubowanie klas I. Wszyscy uczniowie na czele z gronem pedagogicznym  pojawili się na sali gimnastycznej, w której odbywały się uroczystości.
    Na początku klasa II a zaprezentowała film pt. „Podstawówka vs. LO”, który w humorystyczny sposób przedstawiał, jak zmieniają się uczniowie i realia szkolne w wymienionych placówkach. Film uzupełniły piosenki  wykonane przez uczniów. Po projekcji  klasa w imieniu całej społeczności uczniowskiej złożyła nauczycielom życzenia i obdarowała kwiatami  z okazji ich święta.
    Następnym punktem programu było ślubowanie i pasowanie klas pierwszych. Klasa III t przygotowała dla „pierwszaków” krótki, lecz treściwy i bardzo śmieszny poradnik życia w szkole.
I tak upłynęło święto edukacji  w naszej szkole.

Maria Zembal, kl. IIa