Dzień Edukacji Narodowej

13 października w naszej szkole odbył się Dzień Nauczyciela. Poza akademią związaną z tym uroczystym świętem, tego dnia miało miejsce również pasowanie pierwszaków na uczniów naszej szkoły – II Liceum Ogólnokształcącego im. ks. prof. Józefa Tischnera oraz Technikum Informatycznego im. ks. prof. Józefa Tischnera.
     Z okazji Dnia Edukacji Narodowej klasa III c przygotowała teleturniej „FAMILIADA”, gdzie rywalizującymi ze sobą drużynami były 2 grupy nauczycieli z liceum i technikum. Mieli oni za zadanie odpowiadać na pytania związane z historią naszej szkoły.
     Chcielibyśmy jeszcze raz życzyć wszystkim naszym nauczycielom sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym oraz realizacji własnych marzeń, planów i celów.