Dzień Języków Obcych – Teleturniej Va Banque

Mamy przyjemność podzielić się z Wami relacją z wyjątkowego wydarzenia, które miało miejsce w naszej szkole w dniu 25 września – Dnia Języków Obcych. Tego dnia mieliśmy okazję celebrować różnorodność kultur i języków, które są ważnym elementem naszej edukacji.

Teleturniej „Va Banque” to wyjątkowe wydarzenie, które sprawiło, że emocje sięgały zenitu. Nasi uczniowie mieli okazję wykazać się wiedzą z zakresu języków obcych, kultury i geografii. Każda klasa wystawiła 3 reprezentatów, którzy stanęli przed trudnymi pytaniami związanymi z językami obcymi. To była prawdziwa próba umiejętności i wiedzy.

Ostatecznie zwycięzcą teleturnieju „Va Banque” została klasa 4b, reprezentowana przez Julię Spitoni, Macieja Florka i Leona Mirka. Gratulujemy wszystkim uczestnikom za zaangażowanie i wysiłek włożony w przygotowania do tego wydarzenia.

Mamy nadzieję, że kolejne edycje Dnia Języków Obcych będą równie udane i inspirujące. Bądźmy dumni z naszych osiągnięć i otwarci na naukę języków obcych, bo to otwiera przed nami wiele możliwości.