Dzień Nauczyciela i ślubowanie klas pierwszych

12 października w naszej szkole odbyły się Dzień Nauczyciela, przygotowany przez klasę IIc, oraz uroczystość ślubowania klas pierwszych, zorganizowana przez klasę IIa.
    Tego dnia  o godz. 11.00 cała szkoła – uczniowie oraz pedagodzy – zebrała się na sali gimnastycznej, specjalnie na tę uroczystość przygotowanej, gdzie złożono życzenia wszystkim nauczycielom. Następnie odbyło się ślubowanie klas pierwszych.
    Klasa IIc przygotowała część artystyczną poświęconą pedagogom. Była to muzyczna interpretacja każdego z przedmiotów szkolnych oraz swoisty koncert życzeń.
    Niespodzianką dla pierwszaków było komiczne przedstawienie przygotowane przez IIa, będące  parodią szkolnych lekcji, na szczęście – jak podkreślili wykonawcy – lekcji, których osobiści nie znają.

Ewelina Dudzik (Ia)