Dzień otwarty w ZS im. ks. prof. J. Tischnera

DSC_0170

W piątek, 24 kwietnia, w Zespole Szkół im. ks. prof. Józefa Tischnera odbył się dzień otwarty dla gimnazjalistów. Młodzież przybyła bardzo licznie. Na początku gimnazjaliści zebrani w auli mogli dowiedzieć się najistotniejszych informacji o każdym z profili kształcenia w naszej szkole. Klasy matematyczno-fizyczno-geograficzną, humanistyczną, biologiczno-chemiczną oraz technikum informatyczne prezentowali nauczyciele wiodących przedmiotów. Później gimnazjaliści zwiedzali poszczególne sale, gdzie mogli wziąć udział w fizycznych czy chemicznych doświadczeniach, a także porozmawiać z nauczycielami i licealistami.

Dlaczego warto wybrać się do naszej szkoły?

Najlepiej świadczą o tym wyniki zeszłorocznych matur, które były wyższe od średniej w województwie małopolskim o:

– 18,4% z języka polskiego

– 13,2% z matematyki