III Szkolny Konkurs Kolęd

28 stycznia 2014 roku w naszej szkole odbył się coroczny konkurs kolęd, pastorałek i piosenek świątecznych. Każda z klas wykonała po dwa utwory we własnej aranżacji. Można było również podziwiać zespoły i solistów.
Wykonawców oceniało jury, złożone z siostry katechetki Urszuli Kosickiej, prof. prof. Anny Batko – Łazarskiej i Anny Tokarczyk – Wróbel oraz przedstawicieli uczniów – Macieja Moskały oraz Łukasza Piłata. Z klas najlepszą okazała się IIc, zaraz przed IIa i Ia. W kategorii solistów wygrała Katarzyna Mysza przed Kariną Nawarą. Najlepszym zespołem została grupa z IIIc (Joanna Wiergowska, Klaudia Spórna, Patrycja Stachura, Katarzyna Wojtyczko i Edyta Mołocznik), a nagrodę publiczności zdobył zespół z klasy IIIa (Mariusz Wójciak, Tomasz Abramczyk i Kamil Chmiel).
Nikt z wykonawców nie pozostał z pustymi rękoma – każdego obdarowano łakociami i upominkiem, przygotowanym przez szkolne koło ceramiczne. Nagrody zawdzięczamy hojności księdza katechety Artura Chrostka – także organizatora konkursu (wspólnie z klasą IIc) – oraz pani prof. Małgorzacie Traczyk, która prowadzi zajęcia z ceramiki.
Gratulujemy zwycięzcom !

Maria Zembal, kl. IIa