III Turniej Rabczańskiej Międzyszkolnej Ligi Szachowej

W piątek 29 listopada 2013 r. w naszej szkole odbył się III Turniej Rabczańskiej Międzyszkolnej Ligi Szachowej. Turniej rozegrany został z inicjatywy prof. Małgorzaty Nawary, która zadbała o odpowiednie warunki do tego typu przedsięwzięcia. Sędzią zawodów był Paweł Mroziński, który zapewnił sprzęt szachowy, niezbędny do przeprowadzenia takiej imprezy.
    W turnieju udział wzięło 32 uczestników ze szkół podstawowych, gimnazjów i szkół średnich. Naszą szkołę reprezentowało 6 uczniów (Sławomir Olszowski i Marek Wodecki z kl. Ia, Tomasz Nawara z kl. Ic, Bartłomiej Luberda i Tomasz Sularz z kl. IIa oraz Magdalena Mucha z kl. IIIc).
    Faworytka turnieju, Magdalena Mucha, po raz kolejny nie dała szans swoim przeciwnikom, zwyciężając w ogólnej klasyfikacji – tym samym zdobyła tytuł najlepszej licealistki. Z dobrej strony pokazali się również Tomasz NawaraSławomir Olszowski, zajmując kolejno I i III miejsca wśród najlepszych licealistów. Gratulujemy!

WYNIKI :
Gimnazja i szkoły średnie