Już prawie wakacje!

26 czerwca młodzież II LO i Technikum Informatycznego wzięła udział w brawurowej akcji – wycieczce w niezbadane okolice naszej szkoły, podejmując się penetracji przyległych lasów i pól.
    Jedni profesjonalnie pokonywali nierówności terenu, inni „szli na żywioł”. Można powiedzieć, że był  to  uczniowsko-nauczycielski desant z, co prawda nie wody, ale na pewno z powietrza, bo dotarcie do wieży widokowej na Polczakówce umożliwiło obserwację okolicy z wysokości aż 25 metrów.
    Wypad można określić mianem lekcji przyrody w terenie. Po dokonaniu rozpoznania młodzież wróciła do domu na pewno bogatsza w tę wiedzę, że
wybór II LO był strzałem w dziesiątkę, bo jest to prawdopodobnie jedna z najpiękniej usytuowanych szkół w Polsce 🙂