Kalejdoskop Talentów Zima 2018 w Żywcu

W dniach 4-6 stycznia 2018 odbył się XIV Międzynarodowy Festiwal Twórczości Dziecięcej i Młodzieżowej w Żywcu – „Kalejdoskop Talentów Zima 2018”. Tegoroczna edycja jak zawsze cieszyła się dużym zainteresowaniem i przyciągnęła bardzo wielu uczestników, którzy przyjechali m.in. z Rosji, Estonii, Białorusi, Ukrainy i oczywiście z Polski. Konkurs odbył się pod patronatem Fundacji „Inicjatywa” i Miejskiego Ośrodka Kultury w Żywcu. Na scenie można było zobaczyć śpiewających solistów, zespoły instrumentalne, grupy taneczne, a także recytatorów. Naszą szkołę dumnie reprezentowała uczennica klasy II B – Justyna Skwarek, która swoim wykonaniem piosenki „Miasteczko cud” wyśpiewała ex aequo III miejsce (II miejsca nie przyznano). Gratulujemy naszej uczennicy tego sukcesu!

Zobacz wykonanie „Miasteczka cud”