Koncert bożonarodzeniowy w rabczańskim kościele

1 lutego w  kościele parafialnym pw. Marii Magdaleny w Rabce-Zdroju odbył się uroczysty koncert kolęd przygotowany przez uczniów naszego II LO im. ks. prof. Józefa Tischnera. W roli konferansjerskiej wystąpiła Natalia Dowgiałło z klasy 3t.

Zostały wykonane następujące kolędy z autorskimi aranżacjami: „To nie o to chodzi” (klasa 2a, tekst autorstwa uczennicy Pauliny Majchrzak), „Skrzypi wóz” (chór szkolny), „Jezusa narodzonego” i „Mario, czy ty wiesz” (klasa 2c), „Kolęda dla nieobecnych” (klasa 1c), „Bracia patrzcie jeno” (klasa 3b, autorska aranżacja gospel), „Kolęda warszawska” (Anna Pustelnik, Dawid Knap).

Dziękujemy za obecność wszystkim licznie przybyłym gościom, w szczególności panu burmistrzowi Rabki-Zdroju – Leszkowi Świderowi, dyrektorom szkół, rodzicom oraz przyjaciołom szkoły.