Konkurs na najlepsze wykonanie hymnu ŚDM

Światowe Dni Młodzieży zbliżają się wielkimi krokami. Z tej okazji 12 marca w rabczańskim MOK-u odbył się konkurs dla okolicznych szkół, który miał na celu wyłonienie najlepszych wykonań tegorocznego hymnu spotkania młodzieży katolickiej.

W zawodach nie zabrakło również grupy z II LO, która pod opieką szkolnej katechetki, Siostry Zakonnej Ignis, znalazła się na podium, zajmując III miejsce. W skład naszego zespołu wchodzili uczniowie klas pierwszych: Piotr Bulek (IC), Katarzyna Kumorowicz (IB), Anna Rabska (IC), Karolina Świerk (IB), Piotr Wójciak (IB). W ramach nagrody, drużyna otrzymała voucher na wycieczkę do Muzeum Etnograficznego w Zubrzycy Górnej i zajęcia ,,Jak to ze lnem było”, która odbędzie się 18 czerwca.

Serdecznie gratulujemy Siostrze Ignis, jak i wykonawcom.

skanuj0003