Nadia Draus laureatką konkursu „O Złoty Indeks PK”

Dnia 19 kwietnia odbyła się uroczysta gala wręczenia dyplomów dla laureatów 9 edycji konkursu „O Złoty Indeks PK” w Krakowie. Nadia Draus z klasy IV a uczestniczyła w tym wydarzeniu tym razem w towarzystwie swojej mamy. Galę uświetniła obecność Prorektora Politechniki Krakowskiej Marka Bauera, wielu dziekanów tej uczelni oraz gości zaproszonych. Konkurs składał się z dwóch etapów, pierwszy przeprowadzony zdalnie, drugi etap w trybie już stacjonarnym na uczelni. Warto dodać, iż do drugiego etapu dostali się tylko uczniowie którzy zdobyli podobnie jak Nadia 100% w etapie pierwszym. Tym bardziej jesteśmy dumni z naszej uczennicy, że znalazła się w gronie najlepszych z najlepszych po raz kolejny.
P.S. Podczas poczęstunku Pani Profesor z Wydziału Informatyki już Nadii zakomunikowała, że „coś się wydaje że będzie jej studentką”…
Przyjdzie i czas na wybór studiów… ale póki co młodzież musi skoncentrować się na zbliżających egzaminach maturalnych.

Gratulujemy Nadii już kolejnego sukcesu 💪👏😃jesteśmy z niej bardzo dumni!