Nadia Draus z 3a finalistką Olimpiady o Diamentowy Indeks AGH

Nadia Draus – zdolna uczennica klasy IIIA, która jest jednym z finalistów etapu centralnego w ogólnopolskiej olimpiadzie matematycznej „Diamentowy Indeks AGH” – to prawdziwy wzór do naśladowania dla wszystkich uczniów szkoły.

Nadia jest przykładem ciężkiej pracy i poświęcenia w nauce matematyki. Jej pasja do tego przedmiotu zaczęła się już w podstawówce, gdzie zawsze starała się rozwiązywać trudne zadania matematyczne. Z każdym rokiem nauki zwiększała swój poziom wiedzy i umiejętności matematycznych, a matematyka stały się jej pasją.

To, co wyróżnia Nadię spośród innych uczniów, to jej determinacja i wytrwałość w dążeniu do celu. W trakcie nauki do olimpiady matematycznej „Diamentowy Indeks AGH”, Nadia nie znała słowa „poddanie się”. Przez cały czas starała się doskonalić swoje umiejętności, poznawać nowe zagadnienia matematyczne i rozwiązywać coraz trudniejsze zadania.

Nie bez powodu właśnie Nadia została finalistką etapu centralnego w tej prestiżowej olimpiadzie. Jej sukces jest dowodem na to, że ciężka praca i poświęcenie w nauce przynoszą wymierne efekty. Uczniowie szkoły mogą brać z niej przykład.

Nadia, gratulujemy Ci tego wspaniałego osiągnięcia i życzymy dalszych sukcesów!

Dyrekcja i Grono Pedagogiczne