Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych

3 marca uczniowie i nauczyciele upamiętnili Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych.
O godz. 8.15 wszyscy zebrali się na sali gimnastycznej, gdzie Krzysztof Podgórski, Adam Kaczor, Klaudia Smoleń oraz Klaudia Hadwiczak – uczniowie klasy III b –  zaprezentowali spektakl poświęcony Józefowi Kurasiowi, Witoldowi Pileckiemu, Augustowi Fildorfowi oraz Danucie Siedzikównie. Następnie Klaudia Hadwiczak i Anna Szczurek wykonały pieśni patriotyczne przy akompaniamencie gitary Małgorzaty Gondek, po czym wyświetlono film pt. „Przesłuchanie”, zrealizowany w rabczańskiej willi „Tereska” przez Krzysztofa Podgórskiego, Tomasza Sieńkę, Dawida Bochnaka, Mariusza Wójciaka, Konrada Onieszczuka i Tomasza Abramczyka.
Wiersz Zbigniewa Herberta wyrecytowany przez Annę Słońską z kl. III c zakończył uroczystość. Opiekę nad projektem sprawowała prof. Iwona Wróbel-Żarnowska.

Maria Zembal /A/, kl.III a