Nasi uczniowie w kolejnym etapie 61. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego

Notice: Undefined variable: blog_info_atts in /wp-content/themes/kingster/content/content-single-title.php on line 36

SONY DSC

7 marca 2016 roku w Nowym Targu odbyły się powiatowe eliminacje do 61. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego, w których wzięli udział również uczniowie II LO im. ks. prof. Jóżefa Tischnera. Spośród 24 uczestników biorących udział w finałowych zmaganiach jury postanowiło nagrodzić aż 5 uczestników z naszej szkoły. Do następnego rejonowego etapu konkursu, który odbędzie się w Nowym Sączu przeszli: Bartłomiej Olajossy (IIC), Sławomir Olszowski (IIIA), Tomasz Onieszczuk (IC) i Agnieszka Wojtasiak (IC). Ponadto wyróżnienie zdobył Jakub Worwa (IIA). Wszystkim uczniom serdecznie gratulujemy.

Jakub Worwa