Nowa sala gimnastyczna

Miło nam poinformować, że wraz z końcem grudnia, jeszcze przed świętami Bożego Narodzenia, została oddana do użytku szkoły nowa, w pełni wyposażona sala gimnastyczna. Obiekt dysponuje pełnowymiarowym boiskiem do siatkówki, szatniami, a także strefą parkowania. Od nowego roku kalendarzowego zajęcia wychowania fizycznego będą więc odbywać się już w pięknej, nowoczesnej sali, z czego możemy być dumni.

Również w mijającym 2018 roku udało się zmodernizować i doposażyć część pracowni w naszej szkole, dzięki udziałowi w projekcie „Małopolska Chmura Edukacyjna”. Zakupiono nowoczesny i specjalistyczny sprzęt multimedialny do sal: geograficznej, biologicznej i językowej.

Obecnie czynione są starania, by starą salę gimnastyczną zaadoptować na nowe sale lekcyjne. Mamy nadzieję, że te plany uda się szybko zrealizować, by nasi uczniowie mogli czuć się w szkole jeszcze bardziej komfortowo.