Podajemy najświeższe wiadomości:

* 15 października (środa) świętować będziemy Dzień Nauczyciela. Po uroczystym apelu z tej okazji pierwsze klasy wezmą udział w ślubowaniu. Z przyjemnością przypominamy, że dzień wcześniej do szkoły nie idziemy!
    * Niestety, sobotę 18 października spędzimy w szkole. Trzeba odrobić 10 listopada (poniedziałek). Rzecz dotyczy również 6 grudnia – wtedy odrobimy 2 stycznia (piątek).
    * Do 11 grudnia musimy mieć wystawione oceny za I okres. Tydzień później (18 XII), o godz. 16.00 rodziców czeka wywiadówka – ostatnia w tym półroczu.

24 września 2008 r.
     Informujemy, że planowana na dziś dyskoteka została odwołana!!!

23 września 2008 r.

Wywiadówka dla rodziców uczniów II Liceum Ogólnokształcącego i Technikum Informatycznego odbędzie się w czwartek 25 września o godz. 16.00. Po informacjach ogólnych na sali gimnastycznej nastąpi spotkanie z wychowawcami w klasach.

Od kwietnia zdjęcia do pobrania będą publikowane na stronie  http://picasaweb.google.pl/IILORabka.

• I jeszcze na koniec…

PAMIĘTAMY: Od 20 września 2007 r.  uczniowie nie mogą wjeżdżać samochodami na teren szkoły.