Osiągnięcia – Geografia

Osiągnięcia uczniów II Liceum Ogólnokształcącego w Rabce –Zdroju

GEOGRAFIA
Nauczyciel prowadzący: mgr Stanisław Osika

Tematy prac badawczych

OLIMPIADY GEOGRAFICZNE

XLII Olimpiada Geograficzna rok szkolny 2015/16
Aleksandra Figura klasa I A    – udział w zawodach okręgowych
Michał Nowak klasa III A   – udział w zawodach okręgowych

XL Olimpiada Geograficzna rok szkolny 2013/14
Caputa Joanna klasa III B    – udział w zawodach okręgowych

XXXV Olimpiada Geograficzna rok szkolny 2008/09
Kotarba Katarzyna klasa III A    – udział w zawodach okręgowych
Kusiak Mariusz klasa II A   – udział w zawodach okręgowych

XXXIII Olimpiada Geograficzna rok szkolny 2006/07
Maciejewski Paweł klasa II C    – udział w zawodach okręgowych

XXXII Olimpiada Geograficzna rok szkolny 2005/06
Gil Joanna klasa II D    – udział w zawodach okręgowych

XXIX Olimpiada Geograficzna rok szkolny 2002/03
Bal Barbara klasa IV B    – udział w zawodach okręgowych

XXVIII Olimpiada Geograficzna rok szkolny 2001/02
Bal Barbara klasa III B    – udział w zawodach okręgowych
Mlekodaj Katarzyna klasa IV C    – udział w zawodach okręgowych
Żywioł Aleksandra klasa IV C    – udział w zawodach okręgowych

XXV Olimpiada Geograficzna rok szkolny 1998/99
Bucka Anna  klasa II B    – udział w zawodach okręgowych
Chorąży Małgorzata  klasa IV a    – udział w zawodach okręgowych
Glaba Małgorzata  klasa IV b    – udział w zawodach okręgowych
Szyszka Ewa  klasa IV a    – udział w zawodach okręgowych

XXIV Olimpiada Geograficzna rok szkolny 1997/98
Kubińska Honorata klasa III b    – udział w zawodach okręgowych
Kowalcze Anna klasa III b – udział w zawodach okręgowych
Glaba Małgorzata  klasa III b – udział w zawodach okręgowych

OLIMPIADA “O DIAMENTOWY INDEKS AGH”

IX edycja Ogólnopolskiej Olimpiady “O Diamentowy Indeks AGH” – rok szkolne 2015/2016
Nowak Michał – laureat
Pajdzik Konrad – finalista zawodów centralnych

III edycja Ogólnopolskiej Olimpiady “O Diamentowy Indeks AGH” – rok szkolne 2009/2010
Kusiak Mariusz – finalista zawodów centralnych

KONKURSY PRZEDMIOTOWE

Konkurs wiedzy o Małopolsce i regionach zaprzyjaźnionych „M.M. Moja Małopolska”

  1. Bal Barbara  – laureatka  II edycji Konkursu  Wiedzy o Małopolsce i regionach zaprzyjaźnionych „M.M. Moja Małopolska” rok szkolny 2001/02
  2. Pełka Anna  – finalistka  III edycji Konkursu  Wiedzy o Małopolsce i regionach zaprzyjaźnionych „M.M. Moja Małopolska” rok szkolny 2002/03

 powrót >>

Realize