Powiatowa licealiada w siatkówce dziewcząt

10 marca na hali przy ZSTiP w Nowym Targu odbyła się licealiada powiatowa w siatkówce dziewcząt. W rywalizacji wzięło udział 6. zespołów. Mecze rozgrywane były w dwóch grupach. Nasze dziewczęta pierwszy mecz zagrały z gospodarzami zawodów. Po wyrównanej i zaciętej walce niestety uległy w tie-breaku zespołowi z Metalki (2:1). Drugi mecz należał już zdecydowanie do nas. Drużynę z Jabłonki pokonały pewnie 2:0. Wygranym meczem wyszły z grupy i mogły grać dalej.
Kolejny mecz z ZSO nr 2 z Nowego Targu należał do najtrudniejszych. Niestety przegrałyśmy 2:0. W walce o 3. miejsce trafiłyśmy znowu na zespół z ZSTiP. Mecz był bardzo wyrównany jak za pierwszym razem, niestety znowu brakło trochę szczęścia i nasz zespół uległ w tie-breaku 2:1. Ostatecznie rywalizację dziewczęta zakończyły na 4. miejscu.

Skład naszego zespołu: Agnieszka Haras, Oliwia Klimas, Natalia Ciscoń, Blanka Słońska, Martyna Węgielska, Martyna Cholewa, Natalia Wójciak, Patrycja Ligas, Wiktoria Kubińska, Katarzyna Latawiec i Emilia Żur.

Gratulujemy