Pożegnanie klas maturalnych

W piątek, tj. 29.04.2011 r. pożegnaliśmy tegorocznych abiturientów. Maturzyści odebrali z rąk pani Wicedyrektor i wychowawców świadectwa ukończenia szkoły, a nieliczni, za wysokie wyniki w nauce także nagrody książkowe. W imieniu abiturientów głos zabrał Patryk Szklarz z klasy IIIc, który podziękował wszystkim za te wspólnie spędzone lata. Od klas drugich maturzyści otrzymali specjalne czapki, które po akademii, według zwyczaju, poleciały w górę.
    Apel z tej okazji przygotowała klasa  IIc, która w humorystyczny sposób ukazała fazy ewolucji człowieka. Podziw uczniów wzbudziło przede wszystkim wystąpienie  Konrada Dąbrowskiego, który otrzymał gromkie brawa i został poproszony o ponowne wystąpienie.

Wszystkim abiturientom życzymy powodzenia na maturze.