Stypendium Prezesa Rady Ministrów dla naszych uczniów

DSC_8676 DSC_8680

16 listopada 2015 roku w auli Uniwersytetu Pedagogicznego im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie odbyło się wręczenie dyplomów stypendystom Prezesa Rady Ministrów. Podczas uroczystości odznaczeni zostali nauczyciele oraz osoby zasłużone dla edukacji. Uroczystość swoją obecnością uświetniło wielu gości, m.in. Wojewoda Małopolski, Jerzy Miller, który w imieniu Prezydenta wręczył krzyże zasługi oraz medale za długoletnią służbę najbardziej zasłużonym nauczycielom.

Z rąk Małopolskiego Kuratora Oświaty, Aleksandra Palczewskiego, dwóch uczniów naszej szkoły – Sławomir Olszowski z Liceum Ogólnokształcącego oraz Krzysztof Nowak z Technikum Informatycznego – otrzymało dyplom i stypendium Prezesa Rady Ministrów. Gratulujemy!