Święta Wielkanocne

Wesołego Alleluja! Wszystkim uczniom oraz pracownikom naszej szkoły składamy najserdeczniejsze życzenia. Niech zmartwychwstały Chrystus będzie nadzieją, która da siłę stawiać czoła wszelkim wyzwaniom codzienności. Tuż przed Wielkanocą na naszej sali gimnastycznej odbyła się uroczysta akademia, podczas której klasa IB zaprezentowała wspaniały spektakl ukazujący konsekwencje „świata bez Boga”. Uczniowie wcielając się w personifikowane grzechy główne, uświadomili nam jak ważną rolę ma do odegrania wiara w naszym życiu. Gratulujemy wykonawcom kunsztu artystycznego, reżyserce przedstawienia – Ilonie Walczyszyn – talentu, siostrze Ignis – daru inspirowania uczniów, a Pani Prof. Ewie Kraus – zdolnej i kreatywnej klasy!