Nasza szkoła na Targach Edukacyjnych Festiwalu Zawodów w Małopolsce

W dniach 23-25 marca 2017 roku nasze Technikum Informatyczne im. ks. prof. Józefa Tischnera wzięło aktywny udział w Targach Edukacyjnych Festiwalu Zawodów w Małopolsce, które odbyły się na terenie EXPO Kraków. Do hali wystawowej przybyło kilkanaście tysięcy zwiedzających oraz blisko 250 wystawców oraz przedsiębiorców współpracujących ze szkołami. Ogromną popularnością cieszyły się występy na scenie przygotowane przez uczniów, strefa pokazów szkół zawodowych, a w wyborze najlepszej ścieżki edukacyjnej i zawodowej pomagali doradcy zawodowi, badający predyspozycje i kompetencje zwiedzających targi uczniów. Organizatorzy przesłali na ręce Dyrekcji naszej szkoły podziękowania za zaangażowanie w tegoroczne targi. Dziękujemy i do zobaczenia za rok!