Uroczyste obchody Dnia Patrona II LO i Technikum Informatycznego

Uroczyste obchody Dnia Patrona II LO i Technikum Informatycznego rozpoczęły się dzisiaj mszą św. w kościele pw. św. Marii Magdaleny w Rabce-Zdroju. Następnie uroczystość przeniosła się do gmachu szkoły, gdzie Dyrekcja powitała miłych gości, ks. proboszcza Piotra Iwanka- nowego gospodarza rzeczonej parafii oraz absolwenta naszej szkoły, dyrektora Domu Polskiego w Rzymie, ks. dra Mateusza Wójcika. Po programie artystycznym poświęconym myślom Józefa Tischnera, a zaprezentowanym przez klasę IIb, ks. Iwanek wygłosił kilka słów o naszym Patronie, którego znał osobiście i którego słowo pilnie studiował. Następnie ks. Mateusz z rozrzewnieniem i dumą wspominał swoje lata szkolne spędzone na Górce. Dobrze być w szkole, która ma takich absolwentów i takiego Patrona.