Uroczyste pożegnanie klas maturalnych

Dnia 28 kwietnia odbyło się uroczyste pożegnanie klas maturalnych. Pani Dyrektor Aneta Szczypuła-Knapczyk życzyła absolwentom mądrych wyborów życiowych i dobrze zdanych egzaminów. W czasie uroczystości zostały rozdane świadectwa ukończenia szkoły oraz nagrody wyróżniającym się uczniom w nauce, sporcie i innych aktywnościach szkolnych. Maturzyści natomiast pożegnali nauczycieli wzruszającym przemówieniem i kwiatami. Klasa 3a przygotowała część artystyczną , w czasie której zostały rozdane Oskary w różnych kategoriach np. najlepszego i najgorszego kierowcy.
Wszystkim maturzystom życzymy sukcesów na egzaminach maturalnych i w życiu osobistym!

Zapraszamy na fotorelację, która wykonał dla nas Pan Wojciech Zagrodzki. [Wszystkie zdjęcia]