V Bieg „Tropem Wilczym” – relacja

W Rabce odbyła się kolejna, piąta edycja biegu Tropem Wilczym, mająca uczcić pamięć Żołnierzy Wyklętych. W organizację biegu włączyła się nasza szkoła. Wolontariusze z różnych klas dbali o bezpieczeństwo na trasie, a także pomagali w biurze. Również wśród startujących pojawili się nasi uczniowie oraz nauczyciele. I mimo, że był to bieg pamięci, nagrodzone zostały trzy pierwsze miejsca z każdej kategorii. Na podium stanęli między innymi reprezentanci naszej szkoły. Wśród młodzieży drugie miejsce zajął Bartłomiej Olajossy z klasy III C, w kategorii mężczyzn wygrał Jakub Kościelniak z III C, a wśród kobiet na drugim stopniu podium stanęła także pani prof. Agnieszka Waśko. Gratulujemy wszystkim uczestnikom i wolontariuszom oraz dziękujemy Samorządowi Szkolnemu za pomoc w organizacji i promowaniu zdarzenia.

Aleksandra Figura (III A)