VI Szkolny Konkurs Kolęd

dsc_0223Już po raz szósty w naszej szkole odbył się konkurs kolęd, podczas którego swoje umiejętności muzyczno-wokalne mogły zaprezentować wszystkie klasy liceum i technikum. Poza tym w osobnych kategoriach wystąpili również soliści, zespoły oraz szkolny chór „Unisono”. Wykonawców oceniało jury w składzie: siostra Ignis (przewodnicząca), prof. Iwona Wróbel-Żarnowska, prof. Agnieszka Waśko i przedstawiciel Samorządu Szkolnego – Marek Paśko. Konkurs uświetniła również swoją obecnością zaproszona siostra misjonarka, która w czasie obrad jurorów opowiadała młodzieży o swojej posłudze w Brazylii.

W tegorocznym konkursie bezkonkurencyjna okazała się klasa Ib, która zwyciężyła brawurowo wykonując utwory „Mizerna cicha” oraz „Świąt wesołych życzę wam”. II miejsce przypadło klasie Id, zaś trzecie – IIIa. Ponadto przyznano również dwa wyróżnienia dla klas – Ic i IIc. Wszystkim serdecznie gratulujemy pięknych występów i muzycznych talentów.