Wielkanoc 2015

Layout 1

1 kwietnia 2015 roku w naszej szkole miała miejsce inscenizacja Męki Pańskiej w wykonaniu klasy I „a”. Uczniowie dali niezwykły pokaz swej kreatywności i zaangażowania w przygotowywany projekt, jak również dobrej współpracy i organizacji. Dzięki odpowiedniej interpretacji odgrywanych postaci a także dużej liczbie emocji włożonych w jak najlepsze przedstawienie scen, przenieśliśmy się do Jerozolimy za czasów Chrystusa. Mieliśmy okazję zobaczyć, jak mogła wyglądać Droga Krzyżowa Jezusa i wspólnie przeżywać ją wraz z aktorami. Odpowiednie dekoracje, muzyka, oraz wykorzystanie efektów specjalnych nadały specyficznego charakteru każdemu przedstawianemu miejscu. Publiczność ujęta całokształtem projektu nagrodziła aktorów oklaskami. Na koniec tej świątecznej akademii Pani Dyrektor złożyła gronu pedagogicznemu oraz wszystkim uczniom życzenia z okazji Świąt Wielkanocnych.

Jakub Worwa kl. I a

Layout 1