Zakończenie roku szkolnego 2021/2022 dla maturzystów

Uroczystość zakończenia roku szkolnego maturzystów przypadła na 29 kwietnia. Tego dnia odbyła się uroczysta akademia, podczas której zostały rozdane świadectwa ukończenia szkoły. Pani dyrektor pożegnała uczniów, życząc im sukcesów, a następnie zaprosiła ich do uroczystego ślubowania absolwentów.

Po trzech latach nauki w liceum oraz czterech w technikum tegoroczni maturzyści zakończyli naukę w naszej szkole. Zaraz po oficjalnej uroczystości rozpoczął się program przygotowany przez uczniów klasy III a. Nastąpił moment na ostateczne podsumowanie zdobytej wiedzy – rozpoczął się „Wielki quiz wiedzy ogólnej”, który zawierał zestaw pytań z każdego szkolnego przedmiotu. W tej rywalizacji najlepsi okazali się uczniowie klasy III C, którzy wyprzedzili kolejno: IV T, III A i III B.

Teraz przed absolwentami został już tylko ostatni przystanek – napisanie egzaminu maturalnego! Życzymy naszym uczniom powodzenia na maturze, a później samych sukcesów, roztropności i mądrości w dalszym dorosłym życiu.