Zakończył się rok szkolny 2011/2012

29 czerwca odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2011/2012.
Po odśpiewaniu hymnu państwowego głos zabrała Pani Dyrektor, która najpierw pogratulowała zgromadzonej młodzieży osiągnięć, by później – wraz z wychowawcami poszczególnych klas – wręczyć nagrody książkowe wzorowym uczniom. Najwyższą średnią w tym roku uzyskał Sylwester Sowa z Ic – 5,77.
    Następnie rozdano upominki najlepszym  szkolnym wykonawcom piosenki religijnej: w kategorii solistów zwyciężyła Gabriela Kozioł z IIc,  w kategorii zespołów – ex aequo IIa i IIc, a najlepszy duet stworzyły Katarzyna WojtyczkoPatrycja Stachura z Ic. Wyróżnienia przyznano Klaudii Smoleńduetowi Klaudii Hadwiczak i Katarzyny Świerczek z klasy Ib.
    Na zakończenie klasa IIa zabrała wszystkich w podróż dookoła świata, m.in. do Japonii, Afryki, a nawet na Dziki Zachód. Okolicznościowe przedstawienie ukazywało blaski i cienie wakacyjnego podróżowania oraz udowadniało, że najważniejsze jest nie to, gdzie spędzamy wakacje, ale z kim.
Udanego odpoczynku!

Joanna Trybuła (Ib)