Złoto dla naszych siatkarek!!!

6 marca na hali w Lipnicy Wielkiej również nasze siatkarki walczyły o awans do zawodów powiatowych. W rywalizacji wzięły udział 4 zespoły.

W pierwszym meczu nasze dziewczęta z dużą przewagą pokonały drużynę z I LO z Rabki – Zdroju (25:7 i 25:10).
Kolejne spotkanie z gospodarzem zawodów należało do trudniejszych. W pierwszym secie dziewczęta pewnie pokonały rywalki 25:17. W kolejnym secie niestety uległy zespołowi z Lipnicy Wielkiej 25:23. W tie-breaku pokazały swoją dobrą grę, wygrywając go 15:8.
W ostatnim meczu z Jabłonką, nasze dziewczęta, mając już zapewniony awans do zawodów powiatowych, zagrały spokojniej i pewniej, ostatecznie wygrawając spotkanie 2:0.

W klasyfikacji końcowej zajęły I miejsce!!!

Najlepszą zawodniczką zawodów została Vladyslava Kulybaba z klasy 1c !!!

Skład naszego zespołu: Martyna Cholewa, Natalia Wójciak, Patrycja Ligas, Katarzyna Latawiec, Wiktoria Kubińska, Emilia Żur, Vladyslava Kulybaba, Pola Filas, Weronika Bażan, Magda Hudomięt oraz Julia Biela.