Dnia 15 i 17 maja 2024 roku uczniowie klas pierwszych naszej szkoły wzięli udział w ekscytującym wyjeździe na strzelnicę sportową. To była nie tylko świetna okazja do nauki i zabawy, ale także doskonała możliwość rozwijania umiejętności koncentracji, precyzji oraz współpracy w grupie.

Uczniowie zapoznali się z podstawowymi zasadami bezpiecznego posługiwania się bronią oraz przepisami obowiązującymi na strzelnicy. Pod okiem doświadczonych instruktorów uczniowie mieli możliwość spróbowania swoich sił w strzelaniu do tarczy.

Najlepsi strzelcy:

Cieplińska Emilia (Ic) – z imponującym wynikiem 97 punktów, Knurowska Izabela (Ib) – 91 punktów, Zembura Kacper (Ib) –  91 punktów, Chowaniec Zuzanna (Ic) – 95 punktów, Bożek Maja (Ic) –  88 punktów, Olszewski Bartosz (Ia) 88 punktów, Sutor Mateusz (It) – 87 punktów, Dziwisz Martyna (Ia) – 87 punktów.

Cały wyjazd przebiegł w atmosferze zdrowej rywalizacji i wzajemnego wsparcia. Uczniowie nie tylko mieli szansę na rozwinięcie swoich umiejętności, ale także spędzili czas na świeżym powietrzu, z dala od szkolnych ławek.

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom i już czekamy na kolejne sportowe wyzwania!