18 kwietnia, 2016

Dzień

16 kwietnia 2016 roku na Wydziale Biotechnologii i Ogrodnictwa Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie odbyły się zawody wojewódzkie XXXI Olimpiady Wiedzy Ekologicznej. W Małopolsce do finału wojewódzkiego zakwalifikowało się 89 uczniów, w tym 2 uczniów II LO w Rabce-Zdroju. Małgorzata Burkowicz, uczennica klasy 2c biologiczno-chemicznej, przeszła do etapu ustnego zawodów i zajęła XII miejsce, zdobywając jednocześnie...
Miło nam poinformować, że uczeń klasy IIIA – Sławomir Olszowski po występie w etapie rejonowym 61. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego zakwalifikował się do następnego etapu wojewódzkiego w Krakowie. Eliminacje odbyły się 12 kwietnia w Nowym Sączu. Opiekunce – pani profesor Justynie Burmistrz oraz Sławkowi gratulujemy sukcesu.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą edukacyjną