24 kwietnia, 2016

Dzień

Jak co roku wszystkich gimnazjalistów zainteresowanych ofertą edukacyjną II Liceum Ogólnokształcącego oraz Technikum Informatycznego zapraszamy na dzień otwarty, który odbędzie się w naszej szkole 28 kwietnia o godzinie 12:00. Będzie można dokładniej zapoznać się z profilami kształcenia w poszczególnych klasach, porozmawiać z uczniami i nauczycielami, a także wziąć udział w przygotowanych zabawach. Zapraszamy serdecznie!
Jak co roku miesięcznik „Perspektywy” na początku stycznia opublikował aktualny ranking liceów ogólnokształcących i techników. II Liceum Ogólnokształcące im. ks. prof. Józefa Tischnera w Rabce-Zdroju uplasowało się na 31. miejscu w województwie małopolskim i zdobyło 2. miejsce w powiecie nowotarskim. Natomiast Technikum Informatyczne im. ks. prof. Józefa Tischnera w Rabce-Zdroju zostało sklasyfikowane na 5. miejscu...

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą edukacyjną