25 września, 2017

Dzień

3 września w Rabce odbyły się zawody o Puchar Szlaku Solnego w kolarstwie górskim. Uczestniczyli w nich nasi uczniowie, odnosząc sukcesy: Maja Latawiec zdobyła 1. miejsce, a Jarosław Żur – 3. miejsce. Natomiast w klasyfikacji liceów reprezentanci naszej szkoły zdobyli dwa pierwsze miejsca. 9 września w Wałbrzychu rozegrane zostały Mistrzostwa Polski w kolarstwie górskim, w...
20 września na terenie rabczańskiego stadionu odbyły się otwarte biegi przełajowe „O Puchar Burmistrza Rabki-Zdroju”. Dziewczęta z II LO im. ks. prof. Józefa Tischnera drużynowo zajęły 1. miejsce, a chłopcy –  2. miejsce. Natomiast w kategorii indywidualnej na podium stanęli: Monika Florek (1. miejsce), Karolina Smółka (3. miejsce), Piotr Sularz (1. miejsce). Gratulujemy!

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą edukacyjną