30 grudnia, 2019

Dzień

Tuż przed Świętami Bożego Narodzenia uczniowie klasy I B (przy wsparciu uczniów z klas I A, I T i II A) przygotowali uroczystą akademię, w której przypomnieli o wydarzeniach z betlejemskiej stajenki. Ich występ uświetnił również szkolny chór śpiewem kolęd. Uczniowie z Samorządu Szkolnego wręczyli nauczycielom świąteczne stroiki, a Pani Dyrektor wszystkim uczniom oraz pracownikom...
Jak zwykle w ostatnim szkolnym tygodniu grudnia w naszej szkole odbył się konkurs kolęd. Poprzedziły go eliminacje, w wyniku których do finałowego występuna sali gimnastycznej zaproszono najlepsze zespoły klasowe. W tym roku bezkonkurencyjna okazała się klasa III C, miejsce drugie zajęła klasa II C, a trzecie – klasa III A. Gratulujemy. Zobacz zdjęcia

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą edukacyjną