7 marca, 2022

Dzień

Nasza szkoła wzięła udział w Ogólnopolskim Konkursie Języka Niemieckiego Deutschfreund. Dyplom uznania za uzyskanie bardzo dobrego wyniku otrzymała Julia Spitoni, zajmując drugie miejsce w województwie małopolskim i szesnaste miejsce w kraju. Dyplom uznania za uzyskanie dobrego wyniku otrzymała Julia Bochnak, zajmując trzecie miejsce w województwie. Pozostali uczniowie otrzymali dyplom uczestnika. Wszystkim serdecznie gratulujemy!
3 marca 2022 roku odbyła się Licealiada wojewódzka w snowboardzie. Wśród dziewcząt na miejscu 2 uplasowała się Natalia Zajadlik, natomiast wśród chłopców zwycięzcą został Norbert Mlekodaj. Ponadto nasza szkołę reprezentowali: Aleksandra Mąka, Kamil Sobuń i Michał Bekier. Gratulacje!
26 lutego 2022 roku odbyła się Licealiada powiatowa w narciarstwie alpejskim. W kategorii dziewcząt naszą szkołę reprezentowały: Natalia Zajadlik (8 miejsce), Antonina Chrustek (10 miejsce), Diana Sadło, Olimpia Koźlak, Natalia Piaskowy, Emma Mano. Dziewczęta drużynowo zajęły 4 miejsce. Wśród chłopców: Szymon Hornik zajął 4 miejsce, Beniamin Kumorowicz miejsce 9, Kamil Sobuń miejsce 11. Niżej uplasowali...

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą edukacyjną