7 października, 2022

Dzień

W dniu dzisiejszym w naszej szkole odbyły się wybory do Samorządu Szkolnego. Decyzją przedstawicieli Komisji Wyborczej, w której skład wchodzili: Pani Dyrektor Aneta Szczypuła-Knapczyk, Pani Pedagog Katarzyna Dziudziek, Pani Profesor Marzena Bednarczyk, Pani Profesor Agata Maksymiak, członkowie Samorządu Uczniowskiego oraz przedstawiciele Samorządów Klasowych stanowisko Przewodniczącego Szkoły objął Mateusz Lasak z klasy III b. Zastępcą Przewodniczącego...
6 października 2022 roku na lotnisku w Nowym Targu chłopcy naszej szkoły wystartowali w Wojewódzkich Sztafetowych Biegach Przełajowych. O podium rywalizowało 16 najlepszych  zespołów z województwa małopolskiego. Drużyna w składzie: Kacper Jałocha, Bartłomiej Waśko, Kamil Rapacz, Stanisław Lis, Michał Kowalczyk i Piotr Żmuda zajęła 6 miejsce. Gratulujemy!!!

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą edukacyjną