W dniach 26-29 maja klasy 1a oraz 1t wybrały się na wycieczkę w Bieszczady do Ustrzyk Górnych. Przez cztery dni zwiedzania udało się przejść Połoninę Caryńską, zdobyć m. in. Małą i Wielką Rawkę, Krzemieniec, Halicz, Rozsypaniec, a także najwyższy szczyt Bieszczad Zachodnich – Tarnicę (1346 m. n.p.m.). Poza poznawaniem natury w programie wycieczki ważna była...