Dyskoteka szkolna

Dnia 18 listopada w naszej szkole odbyła się zabawa andrzejkowa zorganizowana z inicjatywy Samorządu Szkolnego. Klasą odpowiedzialną za przygotowanie całej imprezy była klasa 3c, pod przewodnictwem  Pani mgr  Iwony Wróbel-Żarnowskiej, która bardzo dobrze wywiązała się ze swojego zadania. Głównym tematem zabawy był powrót do lat 60. i 70. Uczniowie przybyli w strojach z tamtych czasów, świetnie bawili się przy muzyce zespołu The Under Beat, do którego należy saksofonista z naszej szkoły, uczeń IV klasy technikum, Jan Stolarczyk. Zgodnie z tradycją nie zabrakło wróżenia przez Wróżkę Amandę, gdzie chętni poznawali swoją przyszłość. Głównymi atrakcjami całej zabawy były konkursy. Zwyciężczynią  pierwszego konkursu na najlepszy strój została świetnie prezentująca się Weronika Rosa z klasy 3a. Drugi konkurs był konkursem tanecznym Rock’n’Rolla, w którym powstały 3 kategorie: w parze damsko-damskiej zwyciężyły Paulina Rusnak i Dominika Domalik z klasy 3c, w parze męsko-męskiej wygrali Adrian Szczepaniak i Krzysztof Wodziak z klasy II T, natomiast w parze damsko-męskiej zwyciężyli Ilona Narczyńska i Dariusz Ceklarz z klasy 3c. Królem i Królową Balu okazali się Krzysztof Narczyński z klasy IV T oraz Katarzyna Majerczyk z klasy 3c. Serdecznie dziękujemy Sklepikowi Szkolnemu za pracę podczas zabawy oraz za ufundowanie nagród zwycięzcom , a wszystkich ponownie zapraszamy na przyszłe imprezy szkolne.