Dzień Edukacji Narodowej

W Dzień Edukacji Narodowej, zwany powszechnie Dniem Nauczyciela, oczywiście 14 października,  grono pedagogiczne II Liceum Ogólnokształcącego w nagrodę za swoją pracę zaproszone zostało do szkoły na uroczystą Galę Róż, zorganizowaną przez uczniów III b. Z ich rąk nauczyciele odebrali kwiaty, będące podziękowaniem oraz swoistym wyróżnieniem.
   Druga część uroczystości skierowana została do pierwszoklasistów. Zanim przystąpiono do ślubowania, każda klasa musiała przejść przez sito trudnych pytań, na które w stanie był odpowiedzieć jedynie zaprzysięgły miłośnik naszej szkoły. W rezultacie komisja egzaminacyjna składająca się z gwiazd z klasy III a uhonorowała I b jako społeczność najbardziej zaangażowaną w życie szkoły. I w ten sposób obchody zakończono. Pozostałą część dnia wszyscy zainteresowani postanowili poświęcić świeżo spadłemu śniegowi.