Dzień Edukacji Narodowej i pasowanie uczniów klas pierwszych

pazdziernik-13114 października w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej, a także pasowania uczniów klas pierwszych. Spotkanie rozpoczęła Pani Dyrektor, przemawiając do grona pedagogicznego, dziękując oraz wręczając wyróżnienia za pracę. Do życzeń przyłączył się również Samorząd Szkolny, którego członkowie wręczyli nauczycielom kwiaty. Następnie klasa IIA, prowadzona przez prof. Izabelę Zacharę, zaprezentowała krótki i utrzymany w humorystycznym tonie program artystyczny. Po tej części uczniowie przy własnym akompaniamencie uroczyście odśpiewali hymn szkół tischnerowskich, a następnie odbyła się przysięga i pasowanie uczniów klas pierwszych. Na koniec klasa IIIT sprawdziła wiedzę swoich młodszych koleżanek i kolegów w przygotowanym quizie, z którym najlepiej poradziła sobie klasa IA.

Nowym uczniom naszej szkoły życzymy samych sukcesów, spełniania założonych celów i dobrego samopoczucia w murach II LO i Technikum Informatycznego im. ks. prof. Józefa Tischnera.

Zobacz zdjęcia z uroczystości