Dzień Edukacji Narodowej i pasowanie uczniów klas pierwszych

12 października w naszej szkole świętowaliśmy Dzień Edukacji Narodowej. W krótkim przemówieniu na sali gimnastycznej Pani Dyrektor podziękowała całemu gronu pedagogicznemu oraz pracownikom szkoły, a także wręczyła swoje nagrody. Do życzeń dla nauczycieli przyłączyli się również członkowie Samorządu Szkolnego, wręczając kwiaty. Dodatkowo uroczystość uświetniła bardzo ciekawa akademia przygotowana przez klasę I C, dla której inspiracją były Mickiewiczowskie „Dziady”.

Po tej części przyszedł czas na kolejną, czyli pasowanie uczniów klas pierwszych oraz ślubowanie na sztandar szkoły. W krótkiej zabawie sprawdzającej wiedzę, poczucie humoru i umiejętności autoprezentacji, klasa II A sprawdziła pierwszaków. W tym roku rywalizację wygrała I T. Gratulujemy!

Bardzo nam miło powitać w naszych szeregach nowych uczniów – życzymy Wam samych sukcesów, satysfakcji i dumy z bycia członkiem wielkiej Rodziny Szkół Tischnerowskich.